Millist kodumasinat soetada?

1A.EE veebipood pakub igat liiki kodumasinaid- alates eri tüüpi pesumasinatest ning lõpetades gaasipliitidega.

 

1A.EE internetipood pakub näiteks laia valikut pesumasina mudeleid, millel on just teie vajadustele passivad mõõtmed ning töörežiimid. Vajad kodumasinaid kööki? Takseeri meie laia valikut!

Meil on lai valik  külmutuskapi mudeleid.

 

Parim kodutehnika äri on 1A.EE.

Kodumasinad - erinevad suurused, margid  ja maksumused. Suur sortiment pesumasinaid, nõudepesumasinaid, külmikuid, sügavkülmikuid ja palju pliite.

Kindel ja laitmatu elektripliit 1A.EE veebipoest

Ükski ehtne eine ei saa valmida ilma korraliku pliidita. 1A.EE e-poest leiate kahtlemata  just oma kööki sobiva varustuse, mis võtab arvesse Teie köögi ruumikujundusega, paigaldustingimustega ja toiduvalmistamise eripäradega.

1A.EE valikust leiad  palju elektripliite väga soodsate maksumustega!

 

Meie sortimendis on elektripliite keraamilise-, elektri- ja induktsioonkattega. Vaagige, millised on Teie nõuded ja valige vastavalt sellele parim pliit.

 

Keraamiline pliit kannatab ulatuslikke kuumuse kõikumisi, sest on tehtud termotöödeldud klaasist.

 

Induktsioonpliit on samuti suurepärane abiline koduköögis. Induktsioonpliidi puhul on põletustrauma ohud minimaalsed ja puhtaks tegemine on hõlbus, kuna pliidiplaat on puutudes külm.

 

1A.EE e-poe pliitide kirjeldustest on võimalik lugeda toodete detailidest. Pakume ka lihtsat võrdlemise võimalust, kui Teid huvitab mitu toodet.

Suur osa kasutusel olevaist surveboilereist kujutavad endast mahutit, kuhu on sisse ehitatud  küttekehad. Vee temperatuuri reguleerib termostaat.

Kui muretsed tuttuue boileri, siis kaalu hoolega, kui mitu sul on vee tarvitajaid ja boileri tarvis tühja ruumi. Kui võimalik eelistage vertikaalset boilerit, see kuumutab vett rutem.

Mismoodi valida sobiv külmik?

Kõikidel on omad soovid, seega ei sobi üks külmik kõigile.

Mõelge läbi, kui palju te kodus toitu valmistate ja kui palju on tarbijaid, nii arutledes on asjakohase säilituskapi otsimine kergem. Kellele suurem, kellele väiksem köögikülmik.

Üks külmutuskapi tähtsamaid parameetreid on kõrgus, vali külmik sellises kõrguses, mis sobituks täpselt teie köögiruumi ja ka transport koju oleks kerge. Kui soovite hankida uut külmikut, siis jälgige tähelepanelikult selle: maksumust, mõõtusid, ökonoomsust. Soetage parim külmik 1A.EE veebipoest!

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one